BAŞKAN CANPOLAT 31 MART YİNE, YENİDEN AK PARTİ’NİN ZAFERİYLE SONUÇLANACAK


Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, seçim çalışmaları kapsamında Güzelyurt ve Ahmet Yesevi Mahalle sakinleriyle bir araya gelirken, Berferat Köylüleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini de ziyaret etti. Başkan Canpolat, “31 Mart’ta yine, yeniden inşallah AK Parti’nin zaferiyle sonuçlanacak. AK Parti demek, birlik ve beraberlik demek” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Haliliye Belediye Başkanlığına yeniden aday gösterilen Mehmet Canpolat, 31 Mart Seçimleri için çalışmalarını sürdürüyor.

Her fırsatta vatandaşlarla iç içe olan Başkan Mehmet Canpolat, periyodik olarak sürdürdüğü mahalle gezilerine Güzelyurt ve Ahmet Yesevi Mahalleleriyle devam etti. Haliliye Belediyesi Meclis Üyesi Adayı Orhan Çelik’in düzenlediği mahalle toplantısına Başkan Mehmet Canpolat’ın yanı sıra; AK Parti Genel Merkez Teşkilat Koordinatörü Bahattin Yıldız, AK Parti Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Faruk Bayuk, AK Parti Haliliye İlçe Başkanı Mustafa Bağmancı, MHP Haliliye İlçe Başkanı Ali Demir, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Karaçizmeli, teşkilat üyeleri ve mahallesi sakinleri katıldı. Vatandaşlar tarafından büyük teveccühle karşılanan Başkan Mehmet Canpolat, yaptığı konuşma ile 31 Mart seçimleri için Ak adaylara destek istedi.

Başkan Mehmet Canpolat, “Gittiğimiz her mahallede, gittiğimiz her bölgede, gittiğimiz her cadde ve sokakta vatandaşlarımız bizlere teveccüh gösteriyor. Vatandaşlarımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, AK Parti’ye ve AK Adaylara teveccüh gösteriyor. Bu şunun göstergesi; 31 Mart’ta yine, yeniden inşallah AK Parti’nin zaferiyle sonuçlanacak. AK Parti demek, birlik ve beraberlik demek” diye konuştu.

Haliliye Belediyesi Meclis Üyesi Adayı Orhan Çelik ise coşkulu kalabalığın Başkan Mehmet Canpolat’ın hizmetlerinin sonucu olduğunu ifade ederek, “Bize sevgi ne diye sorarlarsa, dünyanın her tarafında herkesten işitebileceğimiz tek cevap vardır. Sevgi emektir. Sayın Başkanım, bugün bu kalabalık sizin 5 yıl boyunca göstermiş oldunuz emeğin karşılığıdır. Allah’ın izniyle de 31 Mart gecesi sandıklardan da bu emeğin karşılığını alacağız” sözlerine yer verdi.

Konuşmalar sonrası mahalle sakinlerinin taleplerini dinleyen Başkan Mehmet Canpolat, bölgeden ayrıldı. Güzelyurt Mahallesinde Güzel ve Canbeyli ailelerinin düzenlediği ev toplantısına katılan Başkan Mehmet Canpolat, 31 Mart’ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’nin zaferiyle sonuçlanacağını kaydetti.

BAŞKAN CANPOLAT, DERNEK ÜYELERİNE HİTAP ETTİ

Berferat Köylüleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini ziyaret eden Başkan Mehmet Canpolat’a; AK Parti Haliliye İlçe Başkanı Mustafa Bağmancı ve MHP Haliliye İlçe Başkanı Ali Demir eşlik etti.Berferat Köylüleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Dernek Başkanı Hasan Topal ve dernek üyeleri ile bir araya gelen Başkan Mehmet Canpolat, “Biz AK Parti’nin Urfa’daki hizmetkarlarıyız. Başta Büyükşehir Belediye Başkanımız olmak üzere diğer ilçe belediyeleriyle AK Parti demek Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan demek. En önemlisi hizmet demek. Biz, hizmetimizle birlikte ayakta duruyoruz. Hizmetlerimizle birlikte gönüllere giriyoruz. Vatandaşların gönüllerinde taht kuruyoruz. Bize düşen görev bu. Allah’a hamd olsun 5 yıl boyunca sizlerle ve diğer görev arkadaşlarımızla birlikte Haliliye merkezde 32, kırsalda da 138 toplam 170 mahallemizin tamamında Büyükşehir’in ve Haliliye’mizin hizmetlerini görebilirsiniz. 31 Mart’ta sizlerin desteğini istiyoruz. Başta büyükşehir, ilçelerimiz ve mecliste inşallah yine ve yeniden diyorum.  Berferat Köylüleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanıma sizleri buraya topladığı için teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı

Berferat Köylüleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Dernek Başkanı Hasan Topal da dernek üyeleriyle birlikte AK Parti’ni yanında olduklarını belirterek, “Gönlümüz sizinle inşallah, muvaffak olursunuz ve şimdiden mazbatanızı almanızı isteriz” dedi.

Başkan Mehmet Canpolat, hatıra fotoğraflarının çekilmesinin ardından blögeden ayrıldı.

Eklenme Tarihi: 25.03.2024 12:31


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Birecik Belediye başkanı Mahmut Mirkelam, Belediye işçilerine 20 bin ek destek vereceğini açıkladı.
Next post Hilvan Belediye Spor Birecik Spor’u 3-1 yendi.Şanlıurfa Süper Amatör Ligi’nde mücadele eden Hilvan Belediye Spor sahasında Birecik Spor ile karşı karşıya geldi.Hilvan ilçe stadında oynanan ve taraftarların büyük katılım gösterdiği karşılaşmanın ilk yarısında 1-0 geriye düşen Hilvan Belediye Spor, ikinci yarıda bulduğu 3 golle karşılaşmadan 3-1 galip ayrıldı.Karşılaşmayı taraftar ile birlikte izleyen ve maç sonrası yazılı bir açıklamada bulunan Başkan Bayık; “Bugün, Birecik Sporu sahasında ağırlayan Hilvan Belediye Spor maçında  değerli taraftarımızla tribünlerde yerimizi alıp taraftarlarımıza atkı ve berelerini dağıttık. Takımımız 90 dakika boyunca rakip takım karşısında üstün performans sergiledi ve 3 puanın sahibi oldu. Hedefimiz önümüzdeki maçları da kazanıp  zirveye çıkmak. Bugün şampiyonluk yolunda 3-1 galip gelen Hilvan Belediye Spor takımını ve yönetimini tebrik eder, sporun birleştirici gücüyle bir araya gelen ve takımızı destekleyen herkese teşekkür ederim.” ifadelerine yer verdi.