BAŞKAN NİHAT ÇİFTÇİ TÜM ÇOCUKLARIN 23 NİSAN BAYRAMINI KUTLADI

BAŞKAN NİHAT ÇİFTÇİ TÜM ÇOCUKLARIN 23 NİSAN BAYRAMINI KUTLADI

Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı

Geleceğin teminatı olan çocukların bayramını kutlayan Başkan Nihat Çiftçi mesajında, “Türkiye’nin en genç nüfusuna sahip şehri Şanlıurfa’da çocuklarımızın en iyi şekilde yetişmesi için ortak akılla hareket etmeliyiz” çağrısında bulundu.

Başkan Çiftçi, demokrasinin ve milli egemenliğimizin tüm dünyaya ilan edildiği 23 Nisan 1920 tarihinin 104. yılını kutlamanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek mesajında şu ifadeleri kullandı: “Türkiye’nin en genç şehrinin genç ilçesi Karaköprü’de çocuklarımıza yönelik her türlü yatırımı hayata geçirip bu yöndeki adımlara destek vereceğiz. Çocukların potansiyeline inanan ve bunu dinamik bir şekilde enerjiye dönüştürmekle kalkınmanın yaşanacağına inanan birisi olarak her zaman çocuklarımızın yanındayım”

“Sevgili çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyor, tüm evlatlarımıza başarılarla dolu güzel bir yaşam diliyorum”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Minik Öğrenciler Ellerindeki Pankartlarla Jandarmayı Kapıda Karşıladı
Next post Başkan Gülpınar, “11 Nisan, Bir Milletin Şahlanışı, Zaferle Taçlandırılmış Destanıdır”