Birecik Belediye başkanı Mahmut Mirkelam, Belediye işçilerine 20 bin ek destek vereceğini açıkladı.

Deprem bölgesinde yer alan Kentlerin Belediye çalışanlarına 12 Bin TL yardım yapılması yönünde Cumhurbaşkanlığı kararnamesi yayımlanmıştı. Birecik Belediye başkanı Mahmut Mirkelam, dün Belediye iş sendikası şube Başkanı Adem Şıltak ile bir araya gelerek ek bir protokole imza attı.

Birecik Belediye başkanı Mahmut Mirkelam, Belediye işçilerine 20 bin ek destek vereceğini açıkladı.
Deprem bölgesinde yer alan Kentlerin Belediye çalışanlarına 12 Bin TL yardım yapılması yönünde Cumhurbaşkanlığı kararnamesi yayımlanmıştı. Birecik Belediye başkanı Mahmut Mirkelam, dün Belediye iş sendikası şube Başkanı Adem Şıltak ile bir araya gelerek ek bir protokole imza attı. 334 işçiyi yakından ilgilendiren ek protokol ile işçilere 12 Bin artı sekiz bin olmak üzere toplamda 20 bin ek ödeme yapılmasına karar verildi. Belediye konferans salonunda işçilerle bir araya gelen Başkan Mahmut Mirkelam, burada yaptığı konuşmada şunları kaydetti ” Her zaman emekçi kardeşlerimiz olan işçilerimizin yanında yer aldık, Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle işçilerimize 12 bin Deprem yardımı yapılması için alınan karar vardı, Bende işçi kardeşlerimizin temsilcileri ile görüşerek bu rakamı 20 bine yükseltik helal-hoş olsun, her zaman Belediye imkanları çerçevesinde işçi kardeşlerimize destek olmaya devam edeceğiz” dedi.
Belediye Başkanı Mahmut Mirkelam, sendika başkanı Adem Şıltak ve işçiler el protokolü imza töreninden sonra toplu fotoğraf çektirdiler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post BAŞKAN CANPOLAT, PERSONELLER İLE İFTARDA BULUŞTU
Next post BAŞKAN CANPOLAT 31 MART YİNE, YENİDEN AK PARTİ’NİN ZAFERİYLE SONUÇLANACAK