Çocuklar Büyükşehir ile 23 Nisan’ın sevincini doyasıya yaşıyor

Çocuklar Büyükşehir ile 23 Nisan’ın sevincini doyasıya yaşıyor

Denizli Büyükşehir Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında çocuklara özel programlar düzenliyor. Bilim Merkezi atölyelerinden tiyatro oyunlarına, çocuk şenliklerinden planetaryum gösterimlerine kadar birçok etkinlikle çocuklar 23 Nisan’ın sevincini doyasıya yaşıyor.

Hafta sonu Büyükşehir Belediyesi Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen programlarda çocuklar keyifli anlar yaşadı. Bilim Merkezi Atölyesi’nde bilgi dolu etkinliklere katılan çocuklar, planetaryum gösterimleriyle de merak ettikleri konular hakkında bilgi sahibi oldu. Ayrıca Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu ve Merkezefendi Belediyesi Kent Tiyatrosu’nun sahnelediği oyunlarla da çocuklar eğlenceli vakit geçirdi.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu, 23 Nisan sevincini çocuklarla paylaşmaya devam ediyor. Aktepe ve Mehmet Akif Ersoy Mahallelerinde düzenlenen çocuk şenliklerine katılan Başkan Çavuşoğlu, çocuklarla sohbet ederek hatıra fotoğrafları çektirdi. Çocukların ilgisi ve sevgisiyle karşılanan Başkan Çavuşoğlu, 23 Nisan coşkusunu her fırsatta çocuklarla paylaşıyor.

Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği etkinliklerle çocuklar, 23 Nisan’ı dolu dolu yaşarken, Başkan Çavuşoğlu da çocuklarla bir araya gelerek bu özel günü kutluyor. Gelecek yıllarda da benzer etkinliklerin devam edeceği ve çocukların her zaman ön planda olacağı belirtiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post BAKAN ERSOY, GELECEĞE MİRAS ESKİ VAN ŞEHRİ’NİN TANITIMINI GERÇEKLEŞTİRDİ
Next post Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’nden 23 Nisan Konseri