DENİZLİ’DE 23 NİSAN COŞKUSU BAŞLADI

DENİZLİ’DE 23 NİSAN COŞKUSU BAŞLADI

Denizli Büyükşehir Belediye Konservatuarı Çocuk Korosu ve Orkestrası, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında özel bir konser verdi. Muhteşem geceye katılanlar unutulmaz bir performans izlerken birbirinden yetenekli çocuklar adeta büyüklere taş çıkarttı.

21.04.2024

Büyükşehir Çocuk Korosu’ndan muhteşem konser

Denizli Büyükşehir Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarına düzenlediği birbirinden güzel etkinliklerle başladı. Bu kapsamda Denizli Büyükşehir Belediye Konservatuarı Çocuk Korosu ve Orkestrası, muhteşem performansı ile büyük beğeni topladı. Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen programa, Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkanvekili Ali Marım, Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Hüdaverdi Otaklı, davetliler ve çok sayıda vatandaş katıldı. Koro Şefi Görkem Karagün eşliğinde gerçekleşen konserde sahne alan çocuklar söyledikleri birbirinden güzel şarkı ve türkülerle büyüklere adeta taş çıkarttı. Denizli Büyükşehir Belediye Konservatuarı Çocuk Korosu ve Orkestrası’nın muhteşem performansına tanıklık eden davetliler de hep birlikte şarkı ve marşlara eşlik ederek 23Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusunu hep birlikte yaşadı.

“Yatırımların en büyüğü insana yatırımdır”

Denizli Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkanvekili Ali Marım gecenin sonunda konsere katılan herkese teşekkür ederek, bu özel programa emek veren başta çocuklar olmak üzere herkesi tebrik etti. Ailelere de teşekkür eden Marım, Büyükşehir Belediye Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu’nun şehir dışı programı nedeniyle konsere katılamadığını ifade ederek, çocuklar ve ailelerin her birini yürekten kutladığını iletti. Marım konuşmasına şöyle devam etti: “Yatırımların en büyüğü insana yatırımdır. Bizler, yolunda yürüdüğümüz, bize ışık tutan, bu cumhuriyeti kuran, gençlerimizin gelecekte yol göstericisi olan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ışığında yolculuğumuza devam edeceğiz. Belediyemiz sanata ve kültüre her zaman, her şeyden daha fazla ağırlık verecektir” ifadelerini kullandı. Konuşmanın ardından Başkanvekili Marım, konsere katılan çocuklara günün anısına hazırlanan madalyalarını takdim etti.

.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post BAŞKAN CANPOLAT: 31 MART’TA İNŞALLAH BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZ TESCİLLENECEK
Next post Hilvan Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü  ilçede yıkama ve temizleme çalışması yaptı.Vatandaşların sağlığını korumak, toz, çamur ve çöplerin birikmesiyle oluşacak mikropların önüne geçmek amacıyla Hilvan Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ilçe genelinde yıkama ve temizleme çalışması gerçekleştirdi.2 tanker ve 12 temizlik personeli eşliğinde yapılan temizlik çalışmaları sonrası yazılı bir açıklamada bulunan Temizlik İşleri Müdürlüğü; “Mevsim şartlarından dolayı kirlenen cadde, sokak ve kaldırımlar sabahın erken saatlerinden itibaren çöplerden arındırıldıktan sonra tazyikli suyla yıkandı. Vatandaşlarımızın güne daha hijyenik bir ortamda başlamaları için ilçemizin bütün noktalarında çalışmalarımız programlı bir şekilde devam edecek.” ifadelerine yer verdi.Temizlik çalışmaları sonrası cadde, sokak ve yaya geçiş noktalarının yoğun olduğu alanlar pırıl pırıl bir görünüme kavuştu.