Eyyübiye’de AK Parti İlk Günkü Gibi

31 Mart seçimlerine saatler kala vatandaşlarla buluşmaya devam eden Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, merkez Yeni Mahallesi’nde esnaf ve vatandaşlarla buluşmasının ardından kırsaldaki temaslarına devam etti.

TBMM İdare Amiri ve Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Eyyüpoğlu ile birlikte ilçeye bağlı Turluk, Hacılar, Kap, Alkanlı, Uluköy ve Seksenören köylerini ziyaret eden Başkan Kuş’a Eyyübiye Belediyesi meclis üyesi adayları da eşlik etti.

Turluk Haliliye Mahallesi’ndeki vatandaşlarla buluşmadan sonra Yusuf köyündeki programa katılan Başkan Kuş ve beraberindekiler, burada Eyyübiye Belediyesi ve vatandaşların katkısıyla yapımı tamamlanan çok amaçlı salonun açılışını gerçekleştirdiler.

Sahur vaktine kadar devam eden kırsal ziyaretlerinde büyük ilgiyle karşılanan Başkan Kuş ve beraberindekilere kolaylıklar dileyen Eyyübiye köylüleri, seçimlerde AK Parti’yi yine birinci parti yapacaklarını ifade ederek, ilk günkü heyecanla AK Parti’yi destekleyeceklerini söylediler.

Eyyübiyelilerin ilgisini takdirle karşıladığını ifade eden Başkan Mehmet Kuş, “Hamdolsun, gittiğimiz her mahallemiz tabir yerindeyse bizden daha çok Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı destekliyor. İnşallah 1 Nisan sabahı Eyyübiye yeni rekorlara imza atarak yoluna devam edecek” diye konuştu.

Eklenme Tarihi: 29.03.2024 20:49

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNİN YENİ AÇILAN EMEKLİ LOKALLERİ VE ETKİNLİK MERKEZLERİ İLGİ GÖRÜYOR
Next post HALİLİYE’DE VATANDAŞLAR İFTAR SOFRASINDA BULUŞUYOR