Jandarma Ekipleri Vatandaşları Bilgilendirmeye Devam Ediyor

59. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu’nun Bodrum-Didim-Söke-Kuşadası beşinci etabının bitiş noktası olan Kuşadası Marina Bölgesi’nde Aydın İl Jandarma Komutanlığı tarafından vatandaşlara çeşitli konularda bilgilendirme çalışmaları gerçekleştirildi.
 
Aydın İl Jandarma Komutanlığınca 59. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turunun Bodrum-Didim-Söke-Kuşadası beşinci etabının bitiş noktası olan Kuşadası İlçesi Marina Bölgesinde;
 
Muğla İl Jandarma Komutanlığı egitim aracı, Denizli İl Jandarma Komutanlığı emniyet kemeri similasyon aracı, Trafik Jandarma Timi, Motorlu Trafik Jandarma Timi, Trafik Dedektifi Egitim Kursu almış personel ve Türkiye Bisikletliler Derneği yetkililerinin katılımıyla jandarma standına gelen toplam 185 öğrenci, 1 öğretmen ve 645 vatandaş çeşitli konularda bilgilendirildi. Genel trafik kuralları, emniyet kemeri kullanımı, yayaların uyması gereken kurallar, çocukların uyması gereken kurallar ve güvenli bisiklet binme konularında bilgilendirme bulunan jandarma ekipleri kendilerine yöneltilen soruları da yanıtladı.
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post HALİLİYE BELEDİYESİ İLE PARKLAR YAZA HAZIRLANIYOR
Next post BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BELMEK İLE 113 BİN 167 KADINA ULAŞTI