Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’nden 23 Nisan Konseri

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen konserde çocuklar ve gençler sahnede muhteşem bir performans sergiledi.

Şanlıurfa’da gerçekleşen konserde, Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Turizm Daire Başkanlığı Konservatuvar Şube Müdürlüğü tarafından özel olarak hazırlanan Çocuk Korosu ve Orkestrası, seyircileri büyüledi. Konservatuvar öğrencileri, eğitim aldıkları hocalar eşliğinde sahne alarak birbirinden güzel şarkı ve türküler seslendirdi. Davetliler ise çocukların performansına hayran kalarak şarkılara eşlik etti ve 23 Nisan coşkusunu birlikte yaşadı.

Vatandaşlar, konserden oldukça memnun kaldıklarını belirterek unutulmaz bir gün geçirdiklerini ifade ettiler.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği bu etkinlik, çocukların sanat ve müzik alanındaki yeteneklerini sergileme fırsatı bulmalarına olanak tanıdığı gibi, toplumun bir araya gelerek bayram coşkusunu paylaşmasına da katkı sağladı. Gelecek yıllarda da benzer etkinliklerin düzenlenerek çocukların ve gençlerin sanat alanındaki gelişimlerine destek olunması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çocuklar Büyükşehir ile 23 Nisan’ın sevincini doyasıya yaşıyor Previous post Çocuklar Büyükşehir ile 23 Nisan’ın sevincini doyasıya yaşıyor
Next post Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Sokak Hayvanları İçin Mama Üretimine Başladı