Yenice Kavşağında Düzenleme, Yol Genişletme Çalışması Başladı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından kent trafiğinde önemli bir geçiş güzergâhı olan Şanlıurfa – Akçakale yolu üzerinde bulunan Yenice Kavşağında yol genişletme çalışması başlatıldı.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Dairesi Başkanlığı, Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ile koordineli bir şekilde kent genelinde araç sirkülasyonunun yoğun olduğu kavşaklarda düzenleme ve yol genişletme çalışmalarını sürdürüyor.

Sürücülerin daha güvenli ve konforlu seyahat etmelerini sağlamak adına Şanlıurfa-Akçakale yolu üzerinde bulunan Yenice Kavşağında revizyona giden ekipler bölgede titiz bir çalışma yürütüyor.

Daha önce dönel kavşak bulunan bölgede trafik akışının daha rahat sağlanması için dönel ada kaldırıldı. Dönel adanın kaldırılmasıyla birlikte bölgede altyapı çalışmasını tamamlayan ekipler, yol genişletme işlemlerine ise devam ediyor.

Akçakale Şanlıurfa istikameti ile Akabe Akçakale bağlantı yolunda revizyona giden Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Yenice Kavşağını genişleterek ulaşımda konforu ve yol güvenliğini sağlamayı amaçlıyor.

Eklenme Tarihi: 26.04.2024 01:30


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post İçişleri Bakanımız Sayın Ali Yerlikaya, İstanbul Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sayın Osman Bülent Zülfikar’ı Makamında Kabul Etti
Next post BAŞKAN BUCAK, TAZİYE EVLERİNDE YEMEK UYGULAMASINA SON VERDİ