BAŞKAN NİHAT ÇİFTÇİ: “GENÇLER İÇİN SPOR AKADEMİSİ Mİ, PROFESYONEL TAKIM YÖNETİMİ Mİ?”

BAŞKAN NİHAT ÇİFTÇİ: “GENÇLER İÇİN SPOR AKADEMİSİ Mİ, PROFESYONEL TAKIM YÖNETİMİ Mİ?”

Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Karaköprü Belediyespor’un durumu ve gençler için yapılacak spor projeleri hakkında planlarını paylaşarak vatandaşların konuyla ilgili görüşlerini sordu

Her zaman gençlerin yanında olan ve gençlere yönelik projeleriyle dikkat çeken Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, göreve geldiğinden beri kısa sürede gençler için yaptığı spor etkinlikleriyle dikkat çekti.

Ortak akılla ilçeyi yönetmek isteyen Başkan Nihat Çiftçi bir açıklama yaparak Karaköprü Belediyespor’un durumunu ve gençler için spor akademisi kurma fikrini vatandaşlarla paylaştı.

Açıklamasında Karaköprü Belediyespor’un 60 milyon TL harcanarak 2. lige yükseldiğine ve 2. lig bütçesinin de 100 milyon TL olduğuna dikkat çeken Başkan Nihat Çiftçi, “Biz kadro olarak gençlerimize spor akademisi kurmak istiyoruz. Değerli Karaköprülü hemşerilerim, sizce profesyonel takım yönetmek mi, yoksa gençlerimize spor akademisi kurmak mı gerekli?” diyerek halkın görüş ve önerilerini beklediklerini dile getirdi.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Jandarma Geleceğin Mucitlerini Yalnız Bırakmadı
Next post ALANYA’DA 19 MAYIS COŞKUSU