BAŞKAN VEKİLİ BAYRAM, İŞÇİLERLE BİR ARAYA GELDİ

Siverek Belediye Başkan Vekili Cumali Bayram, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla işçilerle bir araya gelerek emeklerini ve katkılarını takdir etti.

Başkan Vekili Cumali Bayram, Destek Hizmetleri Müdürlüğünde işçilerle bir araya gelerek onların emeklerine değer verdiğini ifade etti.

Toplantıda işçilerin sorunlarını dinleyen Bayram, çözüm odaklı yaklaşımıyla çalışanların yanında olduklarını belirtti.

Toplantıda konuşan Bayram, “İşçi ve emekçi kardeşlerimiz, şehrimizin gelişmesinde büyük bir rol oynuyorsunuz. Sizlerin emeklerine ve katkılarına her zaman değer veriyor ve bu değeri göstermek adına buradayız. 1 Mayıs, emekçilerin haklarını ve taleplerini dile getirdiği önemli bir gündür. Bizler de bu günü işçilerimizle bir araya gelerek anlamlandırmak istedik. Sizler şehrimize birebir dokunuyor, çalışıp emek veriyorsunuz. Alın teriyle verdiğiniz bu emek için hepinize teşekkür ediyorum. Belediye Başkanımız Ali Murat Bucak liderliğinde yeni bir süreç başladı. Bu süreçte tüm işçi ve emekçilerimizin hak ettiği şekilde emeğinin ve kazancının karşılığını aldığı süreç olacağına emin olabilirsiniz.” diye konuştu.

Toplantıya, sendika temsilcileri, belediye başkan yardımcıları ve birim müdürleri de katıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post HALİLİYE BELEDİYESİ, ÜRETTİĞİ EKMEKLERİ SOFRALARA ULAŞTIRIYOR
Next post Atlı Jandarma Timi Sınır Hattındaki Arazilerde Devriyede