Büyükşehir’den Beykapısında Kavşak Düzenleme Çalışması

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Akçakale yolu üzerinde bulunan Beykapısı Spot Pazarı güzergâhında kavşak düzenleme çalışmasına başladı. Kavşak çalışmasının tamamlanmasıyla bölgede trafik akışında rahatlama sağlanacak.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı, kent trafiğinde yaşanan yoğunluğun önüne geçmek amacıyla kavşak düzenleme çalışmalarını sürdürüyor.

Yoğun trafik akışı ve artan araç sayısı nedeniyle Beykapısı Spot Pazarı civarında oluşan trafik sıkışıklığını ortadan kaldırmak amacıyla ekipler tarafından kavşak düzenleme çalışması başlatıldı.

Yapılan çalışmalar kapsamında, mevcut kavşak genişletilerek, trafik akışını daha düzenli hale getirecek yeni sinyalizasyon sistemleri kurulacak. Aynı zamanda, yayaların güvenliği için yaya geçitleri ve engelli vatandaşlar için uygun geçiş alanları oluşturulacak. Bu düzenlemeler sayesinde, hem araç trafiği daha akıcı hale gelecek hem de yayaların güvenliği sağlanmış olacak.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’nin titizlikle yürüttüğü kavşak düzenleme çalışması bölge halkı tarafından da memnuniyetle karşılandı. Kavşak düzenleme çalışmaları tamamlandığında, Şanlıurfa Akçakale yolu üzerindeki Beykapısı Spot Pazarı güzergâhının, hem sürücüler hem de yayalar için daha güvenli ve konforlu gelmesi sağlanacak.

Kavşak düzenleme çalışması nedeniyle bölgede trafik akışı kontrollü bir şekilde sağlanıyor.Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post BÜYÜKŞEHİR ZABITA, KURBAN BAYRAMI ÖNCESİ BELİRLENEN YERLER DIŞINDA KURBAN SATIŞINA İZİN VERMİYOR
Next post Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Özgür Özel: “MHP İçindeki Odaklar CHP ile Kavga Etmek İstiyor”