HALİLİYE BELEDİYESİNDEN HUMMALI ÜSTYAPI ÇALIŞMASI


Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Devteyşti, Ahmet Yesevi ve Süleymaniye Mahallelerinde üstyapıyı iyileştirme çalışmaları kapsamında kililtili beton parke taşıyla yenilediği yolları hizmete sunuyor.

Fen İşleri Müdürlüğü, ilçe genelindeki asfalt, sathi kaplama, stabilize yol, kilitli beton parke döşeme ve yol açma çalışmalarını hummalı bir şekilde devam ettiriyor.

Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın talimatlarıyla merkez ve kırsal mahallelerde çalışmalarını periyodik olarak sürdüren Fen İşleri Müdürlüğü, bir yandan ilçenin yol ağını genişletiyor bir yandan da mevcut yollardaki bakım ve onarımı çalışmaları ile mahallelerin çehresini değiştiriyor. Bu kapsamda; merkez mahallelerde çalışmalarını özverili bir şekilde yürüten ekipler, Devteyşti, Ahmet Yesevi ve Süleymaniye Mahallelerinde konforlu yolları hizmete sunuyor. Uzun süreli kullanım ile deforme olmuş yolları onaran fen işleri ekipleri, kilitli beton parke taşıyla sokakları güzelleştiriyor. Mahalle sakinlerinden tam not alan üstyapı çalışmaları ile tamamlanan yeni yollar konforu artırıyor.

Öte yandan, Fen İşleri Müdürlüğü’nün merkez ve kırsal mahallerde periyodik olarak üstyapı çalışmaları devam ediyor.

 

Eklenme Tarihi: 17.05.2024 09:06


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post 77 İlde MERCEK-19 Operasyonlarında 1.877 Ruhsatsız Silah Ele Geçirildi
Next post Genç, Yaşlı Herkes Bu Etkinliklerde