ŞAMPİYON GENÇLER KUPAYI BAŞKAN NİHAT ÇİFTÇİ’YE GETİRDİ

ŞAMPİYON GENÇLER KUPAYI BAŞKAN NİHAT ÇİFTÇİ’YE GETİRDİ

Şanlıurfa il şampiyonu olan Karaköprü Belediyespor U-17 futbol takımı gençleri şampiyonluk kupasını Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi’ye takdim ettiler

Gençlerin başarılarıyla her zaman övünen ve genç sporculara destek veren Başkan Nihat Çiftçi, il şampiyonu olarak Şanlıurfa’yı bölge şampiyonasında temsil etme hakkı kazanan Karaköprü Belediyespor U-17 takımını ağırlayarak tebriklerini iletti.

Ziyarette Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Şanlıurfa Şube Başkanı Adnan Yükselir, yönetim kurulu üyeleri, Karaköprü Belediyespor Kulüp Müdür, altyapı antrenörleri ve genç futbolcular hazır bulundu. Gençler il şampiyonluğu kupasını desteklerinden dolayı Başkan Nihat Çiftçi’ye takdim ettiler.

Başarılarından dolayı Karaköprü Belediyespor’un genç futbolcularını kutlayan Başkan Çiftçi, “Futbolla ilgili bakış açımız şudur ki gençleştireceğiz, gençlerimizi ve çocuklarımızı yetiştireceğiz. Biz Karaköprü Belediyespor olarak kapılarımızı Şanlıurfalı gençlerimize açacağız. Biz her zaman genç sporcularımızın yanında olacağız, hiç endişe etmesinler.

Buradaki yapılanmamız tamamen gençlerin geleceğine dönük bir yapılanmadır. Tabi yenilikler, değişimler olacaktır ancak hedefimiz Şanlıurfa’nın gençliğini bir yere taşıyabilmektir” diyerek bölge şampiyonasına gidecek gençlerin yanında olacaklarını sözlerine ekledi.

 

 

Foto Galeri


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Eskişehir’deki Eğlence Mekânlarına Polis Ekiplerinden Geniş Çaplı Denetim
Next post 27.05.2024 “Mobil Göç Noktası” Aracı Tokat'ta Hizmet Vermeye Başladı İçişleri Bakanlığı Göç İdaresi Başkanlığı tarafından ilk olarak 19 Temmuz 2023 tarihinde İstanbul’da 1 Aralık 2023 tarihinde ise tüm büyükşehirlerde başlatılan Mobil Göç  Noktası uygulaması Türkiye’ye geneline yayılıyor.