SİVEREK BELEDİYESİ, KİTAP FUARINA EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR

Siverek Belediyesi kitap okuma alışkanlığını yaygınlaştırmak ve kitapseverleri bir araya getirmek amacıyla düzenlenen kitap fuarına ev sahipliği yapıyor.

Kültür Müdürlüğünce ‘Kitapla güzelleşir insan’ sloganıyla düzenlenen fuar, 20-26 Mayıs tarihleri arasında tarihi Paşa Konağı’nda gerçekleştiriliyor.

Çeşitli yayınevlerinin katılımıyla okuyuculara geniş bir kitap yelpazesi sunan fuar, 09.30 ile 20.30 saatleri arasında ziyarete açık olacak.

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünden yapılan açıklamada, “Belediyemizin ev sahipliğinde düzenlenen Siverek 1. Kitap Fuarı 20-26 Mayıs tarihleri arasında 09.30-20.30 saatleri arasında ziyaret edilebilecek. Tarihi Paşa Konağı’nda düzenlediğimiz fuar, birbirinden değerli yayınevlerini bir araya getiriyor. Kitapseverlerin buluşma noktası olan fuarı kaçırmayın. Kitaplarla buluşmanın keyfiyle dolu bir hafta geçireceğimiz bu fuarla, okuma alışkanlığını artırmayı hedefliyoruz. Tüm kitapseverleri fuarımıza davet ediyoruz.” ifadeleri kullanıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Baromuzun da Bileşeni Olduğu Diyarbakır Kent Koruma ve Dayanışma Platformu, Kobane Davasında Verilen Karara Karşı Basın Açıklama Yaptı
Next post AYASOFYA TARİH VE DENEYİM MÜZESİ İLE EFES DENEYİM MÜZESİNİ İNDİRİMLİ KEŞFEDİN