SİVEREK BELEDİYESİ MİLLET LOKANTASI HİZMETE AÇILDI

Belediyemiz tarafından açılan millet lokantası hizmet vermeye başladı. 3 çeşit yemeğin 70 TL olduğu lokantanın açılışına Belediye Başkanı Ali Murat Bucak ilçe kaymakamı, ilçe emniyet müdürü,  milli eğitim müdürü Ak Parti ilçe başkanı ve çok sayıda vatandaş katıldı.

   Açılışta konuşan Başkan Bucak; Vatandaşlarımıza sözümüz vardı millet lokantamızın açılışını gerçekleştirdik, ilçede bulunan diğer lokantaları zarara uğratmayacak şekilde lokantamız 12:00 ile 15:00 saatlerinde arasında sınırlı saat uygulaması ile halkımıza hizmet verecek. Sosyal Belediyecilik anlayışı Belediyemizin her birimine nüfuz edecek, öte yandan bayan ve erkek olmak üzere ücretsiz kuaför salonlarımız hizmete girecek” dedi.

  Yoğun katılımın olduğu açılışta kavur, pilav ve çorba menüsünü beğendiğini belirten vatandaşlar üç çeşit yemeği 70 TL ile yedik bu hizmetten dolayı belediye başkanına teşekkür ediyoruz” dediler.

Mahalli yemeklerin ağırlıkta olacağı millet lokantasında her gün farklı bir menü olacağı belirtildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post ALANYA’DA KURBAN SATIŞ VE KESİM YERLERİ BELİRLENDİ
Next post Çorum ve Sinop Merkezli 6 İlde Jandarma Tarafından Düzenlenen “MAHZEN-50” Operasyonlarında 2 Ayrı Organize Suç Örgütü Çökertildi