KARAKÖPRÜ’DE YEŞİL ALANLAR VATANDAŞLAR İÇİN YENİLENİYOR

KARAKÖPRÜ’DE YEŞİL ALANLAR VATANDAŞLAR İÇİN YENİLENİYOR

Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi ilçede geniş çaplı bir bakım ve onarım hizmeti başlatırken ilçedeki parklarda vatandaşların rahat bir şekilde kullanabilmesi için hummalı bir bakım-onarım çalışması yürütülüyor

Karaköprü Belediyesi ilçedeki yeşil yaz aylarında vatandaşların parkları rahatlıkla kullanabilmesi için bakım ve onarım işlemleri gerçekleştiriyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri yeni park yapım çalışmalarının yanında mevcut parklarda çevre düzenlemesi, boyama, kamelya ve oyun grubu tadilatı gibi faaliyetler gerçekleştiriyor.

Tüm ekiplerinin sahada yoğun bir çalışma içerisinde olduğunu ifade eden Başkan Nihat Çiftçi, göreve geldikleri andan itibaren ilçede bakım ve onarım yapacaklarını söylediklerini belirterek, “Tamamen kendi ekiplerimizle çalışıyoruz, tahrip olan parklarımızın bakım ve onarımını yapıyoruz. Yeni parklarımızın projelendirme çalışmalarını yürütüyoruz. Karaköprü’yü bir bütün olarak düşünüyoruz, halkımıza verdiğimiz taahhütleri koşullar ne olursa olsun yerine getireceğiz” diye konuştu.

Karaköprü Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri program dahilinde ihtiyaç olan tüm parklarda bakım ve onarım işlemlerini sürdürecek.

 

 

Foto Galeri


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Milli Rallicilerden Jandarma Timlerine Güvenli Sürüş Eğitimi
Next post Büyükşehir’de, Geri Dönüşümle Tasarruf Sağlanıyor